החדר האינטימי שלי

אז זהו, אורזת תיק, עושה סידורים אחרונים, מחר כבר מתחילה טירונות. למזלי אני עושה בסוף טירונות 02 ולא 03 דבר שמקל עלי ומרגיע אותי מאוד. אני מקווה שאני אסתגל בקלות ואסתדר עם כולם. אני מזה מתרגשת:) 


בינתיים לקראת השינוי בחיי החלטתי שאני צריכה להכין את החדר שלי למי שאהיה כשאחזור, זה כלל מיון של כל חלק וחלק וזריקה של מלא חפצים, פתיחה של כל הקופסאות שדחפתי לפינות ומיון של מאות מסמכים.  אפילו עשיתי אבק שמי שקצת מכיר אותי יודע שזה נדיר עד לא הגיוני. בינתיים צילמתי לכם קצת את החדר שלי-נשאר לי רק לקפל את הארון מחדש, כי אני מוציאה משהו והכל נופל, וכמובן לסדר בצורה אסתטית את כל הכבלים המכוערים על הקירות. התעלמו בבקשה, אבא יעזור לי בזה כשאחזור.
אז כאן אני גרה: [לחצו על התמונות להגדלה]
שולחן המחשב שלי- תכשיטים, מגירות צבעים, קוסמטיקה וטלפון. מתחת הספרים שלא היה להם מקום על המדף, ארגז תחמושת שבתוכו מזכרות ומכתבים ופח זבל:):
המדפים- ספרי קריאה אהובים, ספרי אמנות, מגבר ושטויות:
הקיר הדרומי והמערבי- בובת דיגום, ארון בגדים ומדפי נעליים וסלסלאות עם חגורות ושטויות, מתחת ארגז עץ עם מטפחות, צעיפים וכובעים:
ומיטת גלרייה שדוד שלי בנה לי- למעלה יש בוידעם שהוסב למיני חדר ארונות בו נמצאים התיקים-נעליים-פרטי לבוש שלא נמצאים בשימוש יומיומי:
הצעות לשיפור ולשימור יתקבלו באהבה. ושוב- התעלמו מהכבלים- זה בטיפול!
חוץ מזה עם ראיתם איזה פריט שלא יצא ברור אז תגידו לי ואצלם לכם יותר מקרוב בהזדמנות, או שאלות או משהו אז ברור שבשמחה:)
לסיום שיר אהוב במיוחד:

אז שיהיה לי בהצלחה- נפגש כאן בעוד שבוע:)
שבוע טוב- אוהבת, מיכל

6 תגובות:

 1. חדר מדליק, אהבתי!
  ובמיוחד את המעמדים לתכשיטים ואת הטלפון.
  שתהיה לך טירונות מוצלחת!

  אביטל

  השבמחק
 2. החדר שלך מדליק ומלא אופי! אהבתי את הטלפון העתיק ואת המתלה בגדים הפתוח ובמיוחד את תמונות המסך על צג המחשב שלך! תמונה מעולה :)

  בהצלחה בטירונות, אל תקחי את זה יותר מדי ברצינות ותזכרי שבסופו של דבר כולם אנשים אמיתיים שמשחקים תפקיד מסויים... שיעבור מהר!

  השבמחק
 3. המון המון הצלחה שיהיה לך! אהבתי את החדר, מאוד אקלקטי ומעניין... לא הייתי משנה שום דבר כרגע :)

  שרונה

  השבמחק
 4. CV- תודה רבה:) זו תמונה שלי שאחותי צילמה מהפוסט הקודם:)
  תודה, האמת שעד עכשיו הטירונות ממש כיפית!

  Macabre Doll - תודה רבה:)

  photo.fashion.passion - תודה:) ממש מעריכה את הדיעה שלך!

  השבמחק